Diablo III: Publiczny Serwer Testowy już działa

Blizzard uruchomił ostatecznie Publiczny Serwer Testowy w Diablo III. Możemy testować nowe sety i buff sezonowy.

Wczoraj późnym wieczorem Blizzard wreszcie uruchomił nam Publiczny Serwer Testowy z nowym patchem 2.6.9. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby wejść do gry i wypróbować nowe zmiany. Nie jest ich jakoś strasznie dużo, ale za to są bardzo konkretne. Przypomnijmy najważniejsze z nich.

Nowy buff sezonowy może okazać się bardzo pomocny na wysokich szczelinach, o ile nie będzie zbyt wypasiony jak ten z sezonu 19. Miłośnicy Łowców demonów mogą rozkoszować się nowym setem pod podstawowe ataki, który powinien wreszcie przywrócić tej klasie należyty blask (prywatnie jest to moja ulubiona postać, a już od wielu sezonów odstawała od reszty stawki). Z kolei fani nekromantów otrzymują nowy set pod włócznię z kości do sprawdzenia oraz kilka innych ciekawych poprawek do skilli (głównie Symulakrum), które mogą namieszać w obecnych buildach. Zaś wszyscy Szamani z niepokojem sprawdzą jak radzi sobie ich najlepszy build pod set Mundunugu po nerfie – zjawy przywoływane przez runę Widziadło w Duchowej Nawałnicy nie czerpią już z bonusów do przywołańców. O wszystkich zmianach pisaliśmy już w poniższym artykule.

Pamiętajmy, że zmiany w patchu 2.6.9 jeszcze nie są pewne i mogą się zmienić w zależności od przebiegu testów i naszej opinii. Nasz feedback jest bardzo ważny, bo bez niego ludzie, którzy jeszcze pracują przy Diablo 3, sami nie ogarną odpowiednich zmian 🙂 Wszystkie ważne spostrzeżenia warto wrzucać na amerykańskim forum, gdzie społeczność Diablo jest najaktywniejsza.