Diablo III za darmo na Xbox!

Na Xbox One i Series X/S można dostać Diablo III za darmo!

diablo 3 za darmo w xbox

Nie lada okazja czeka posiadaczy Xbox One, Xbox Series X/S. Na platformie Xbox w abonamencie Xbox Live Gold Xbox Game Pass Utlimate dostępne jest zupełnie za darmo Diablo III Reaper of Souls Ultimate Evil Edition oraz Przebudzenie Nekromantów z dodatkową, 6 klasą postaci – Nekromantą.

Ni z gruchy, ni z pietruchy w internetowym sklepie Microsoft Xbox pojawiła się pełna wersja Diablo III wraz z rozszerzeniem Reaper of Souls i wspomnianym wyżej pakietem z klasą Nekromanty. Oferta ta najpewniej jest pokłosiem zapowiedzi, jakie włodarze Xboxa ujawnili podczas pokazu sprzed kilku tygodni w ramach Summer Game Fest. Nie wiemy niestety jak długo potrwa promocja na Diablo dlatego też zachęcam wszystkich posiadaczy usług Xbox aby tą grę sobie zainstalowali na swoich urządzeniach.

Warto wspomnieć, że szczególnie w naszym kraju Diablo III jest w dalszym ciągu chętnie grywane przez fanów marki. Wkrótce zaś ma nastąpić premiera remastera Diablo II, które dostępne będzie nie tylko na platformie PC, ale również na Xbox i Playstation. Premiera planowana jest na 23 września bieżącego roku.