Dłuższy okres testowy PTR w Diablo 3

Deweloperzy ujawnili, że wydłuży okresy testowe na serwerach PTR w Diablo 3.

dłuższy okres testowy ptr w diablo 3

Wraz z okresem zbliżającym się do startu kolejnych sezonów rankingowych w Diablo 3, deweloperzy postanowili wprowadzić dłuższy okres testowy na PTR. Od kolejnego sezonu okres ten ma wynieść 3 tygodnie. W ciągu trzech tygodni 2 będą poświęcone na testy przez graczy i 1 na wprowadzenie poprawek przez deweloperów.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że planujemy wydłużenie czasu testów na PTR przed rozpoczęciem kolejnych sezonów. W rezultacie wydłużymy okres testowy i poświęcimy dwa tygodnie na testy społeczności i kolejny tydzień wprowadzenie poprawek i zmian przed rozpoczęciem sezonu. Chcemy wprowadzić większość zmian jakie otrzymamy z feedbacku podczas testów PTR i mieć odpowiednio dużo czasu na przetestowanie tych zmian zanim trafią na serwery live.

Ciekawi mnie czy nowości, które deweloperzy będą nam prezentować w kolejnych sezonach będą warte uwagi. Gracze mimo, że podzieleni ostatnią nowością jaką są Próby Żywiołów ostatecznie jednak polubili nowy efekt sezonowy. Oby takich zmian w grze było jeszcze więcej w przyszłości.

Aktualnie w Diablo 3 trwa 21 sezon, w którym zaprezentowano nowe zestawy klasowe dla Demon Huntera i Nekromanty.