Ostateczne patch notes 21 sezonu Diablo 3 w przyszłym tygodniu

W najbliższą niedzielę zakończy się 20 sezon w Diablo III. A już w przyszłym tygodniu mamy otrzymać ostateczne patch notes i datę startu 21 sezonu w Diablo 3.

diablo 3 patch notes 21 sezon

Przez ostatnie tygodnie deweloperzy pracowali nad zmianami dotyczącymi nowego buffa sezonowego i dwoma nowymi zestawami klasowymi dla Nekromanty i Łowcy Demonów w Diablo 3. I zdaje się, że już w przyszłym tygodniu będzie nam dane uzyskać informację, kiedy będziemy grindować oba zestawy.

Deweloperzy ujawnili, że za kilka dni pojawią się ostateczne patch noty wprowadzające zmiany testowane na serwerach PTR oraz zaprezentują informacje dotyczące nowego sezonu.

Zaprezentujemy więcej informacji o starcie 21 sezonu w nadchodzącym tygodniu. Nie potrwa to długo.

Oczywiście wypowiedź ta nie gwarantuje startu nowego sezonu i zdaje się, że wszystko będzie zależne od tego, czy nowy patch, który zostanie uruchomiony za kilka dni nie spowoduje bugów.

W przyszłym tygodniu pojawią się też ostateczne patch noty. Zaznaczę, że patch noty nie różnią się tak bardzo poza kilkoma bugfixami, które muszą zostać naprawione do momentu wydania i otrzymania certyfikacji na konsole.

Sezony w Diablo w ciągu ostatniego roku startowały w ciągu 5-12 dni od zakończenia poprzedniego sezonu. Jest zatem szansa, że jeśli w przyszłym tygodniu nie pojawią się żadne problemy to najpóźniej 30 czerwca będzie nam dane zagrać w kolejnym sezonie.

Tymczasem w przyszłym tygodniu być może przyjdzie nam poznać szczegóły dotyczące kolejnej aktualizacji kwartalnej w Diablo 4.