Tryb Powracający Koszmar zostanie w Diablo III na stałe!

Deweloperzy poinformowali, że tryb Powracający Koszmar w Diablo III pozostanie w grze na stałe.

powracający koszmar stałym trybem w Diablo III

Wraz ze startem 26 sezonu w Diablo III deweloperzy wprowadzili nowy temat sezonowy jakim jest Powracający Koszmar. Tryb ten w opinii deweloperów spodobał się tak bardzo graczom, że zostanie on na stałe w grze. Ale to nie wszystko, w oficjalnym wpisie na blogu Blizzarda poinformowano, że Powracający Koszmar doczeka się aktualizacji.

Od początku sezonu 26 wielu nefalemów chciało pomścić swych poległych towarzyszy w Powracającym Koszmarze. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii i cieszymy się, że walka z potworami z przeszłości nefalemów sprawiła wam wiele radości, a rozgrywka stała się źródłem dużych ilości doświadczenia i przedmiotów.

Dlatego Powracający Koszmar stanie się stałym elementem Diablo III. Tworzenie nowych ekscytujących wyzwań dla rozwiniętych postaci zawsze było dla nas kluczowe, dlatego z radością będziemy rozwijać dla was ten tryb. Powracający Koszmar będzie dostępny przez cały rok. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go wypróbować, przeczytajcie nasz artykuł dotyczący sezonu 26.

Jednak poza aktualizacją tematu sezonowego, do końca trwania 26 sezonu gier rankingowych w Diablo III będziemy otrzymywać podwojone nagrody.

Nagroda za najbardziej poszukiwane demony w Sanktuarium właśnie się zwiększyła! Wszystkie nagrody zostaną teraz podwojone aż do końca sezonu 26. Poniżej dowiecie się, jak zdobyć więcej legendarnych przedmiotów, takich jak Pierścień Królewskiej Wspaniałości.

Po ukończeniu wszystkich 5 zleceń w akcie otrzymacie dwukrotną liczbę skarbów horadrimów wedle poziomu trudności. Częstotliwość wypadania nagród pozostanie niezmieniona podczas wydarzenia. Więcej skarbów oznacza więcej szans na zdobycie ważnych elementów wyposażenia dla danej konfiguracji. Aby dowiedzieć się więcej o legendarnych przedmiotach dostępnych wyłącznie ze zleceń, sprawdźcie poradnik do gry.

A wszystko to z okazji nadchodzących 10 urodzin Diablo III, które nastąpi już w najbliższą niedzielę 15 maja.