Barbarzyńca ze zwiastuna Diablo 4 to…kobieta!

Tego chyba się nie spodziewaliście. Postać barbarzyńcy w zwiastunie Diablo 4 to tak naprawdę...kobieta.

barbarzyńca ze zwiastuna diablo 4

Końcówka zeszłego roku przebudziła we wszystkich fanach Diablo spazmy radości. Blizzard oficjalnie zapowiedział kolejną odsłonę gry prezentując zwiastun filmowy ukazujący krwawy rytuał przyzwania Lilith z powrotem do Sanktuarium.

Sam zwiastun został wykonany bardzo realistycznie i co ciekawe, Blizzard od samego początku chciał aby tak było. Te niespełna 9 minut materiału tworzone było przez 16 miesięcy. Ale co jednak ciekawsze, postać barbarzyńcy nie była finalnie mężczyzną. Jak dowiadujemy się w artykule o modelowaniu postaci ze zwiastuna Diablo 4:

Brutalna kobieta była kolejną postacią, której wygląd bardzo spodobał się reżyserowi, ale musieliśmy zmienić jej budowę, aby bardziej odpowiadał jej ciału. Miała zaokrągloną twarz, więc trochę ją wyrównaliśmy. Taso Gionis, kolejny starszy artysta zajmujący się modelowaniem postaci, również pracował nad kobiecą modelką Barbarzyńcy. „Wiele z powyższych czyniło ją bardziej heroiczną, superbohaterką i hiperrealistyczną” – powiedział. Doświadczenie Taso w anatomii było szczególnie przydatne w przypadku wszystkich szczegółów pod skórą, które były wymagane dla poziomu dokładności, który zespół chciał osiągnąć.

Przyznam się całkowicie bez bicia, totalnie bym nie powiedział, że to kobieta.