Beta Diablo 4 coraz bliżej. Dwuznaczny post CMa

Wygląda na to, że powoli zbliża się beta Diablo 4.

beta diablo 4 - blizzard wyjaśnia

W najbliższych dniach Blizzard zaprezentuje kolejny Piekielny Kwartalnik Diablo IV. Nowy artykuł blogowy prezentujący postępy prac nad hack’n slashem studia będzie w całości poświęcony projektowaniu środowiska, krain i lokalizacji. Z wypowiedzi deweloperów wynika, że za jakiś czas może rozpocząć się beta Diablo 4.

Jak poinformował PezRadar, Community Lead franczyzy Diablo, otrzymywanie feedbacku graczy na podstawie samych artykułów blogowych jest już niewystarczające. I mimo, że kolejne Piekielne Kwartalniki będą pojawiały się w dalszym ciągu, jest duża szansa na to, że niektóre elementy będą testowane już przez samych graczy.

Zazwyczaj prezentujemy kilka aktualizacji systemów w różnych wpisach, ale uważam, że docieramy do miejsca, w którym coraz trudniej zrozumieć słowa zawarte w tych tematach i trudniej też zdobyć wartościowy feedback bazując na tym, jak ludzie to interpretują. Zamierzamy dalej prezentować aktualizacje wpisów i ewoluować ich formę aż do premiery, ale byłoby lepiej dla ludzi, gdyby mogli tego doświadczyć i samodzielnie przetestować dostarczając tego typu feedback. Będzie sporo czasu na to, gdy wejdziemy w fazę testową.

PezRadar, Community Lead Diablo franchise

Kiedy beta Diablo 4?

Nie jest jednak powiedziane kiedy ten moment nastąpi. Może to być za kilka miesięcy, ale również za rok czy dłużej. Beta czy bardziej alfa Diablo 4 pozwoliłaby graczom wspomóc Blizzarda w poprawie mechanizmów gry, dostarczając znacznie więcej danych niż firma jest w stanie sama wygenerować.

Aktualnie trwają zapisy do testów na stronie Diablo 4. Każda osoba, która jest zainteresowana wzięciem udziału w alfa i beta testach Diablo 4 powinny zarejestrować się na niej, aby otrzymać szansę na udział w testach.

Źródło: Reddit.com