Cena, pakiety i Battle Pass w Diablo 4 potwierdzone?

Blizzard rozpoczął wysyłkę ankiet z pytaniami dotyczącymi cen, pakietów i Battle Pass w Diablo 4.

Blizzard pyta w ankiecie o ceny, pakiety i Battle Pass w Diablo 4

Premiera Diablo 4 z każdym dniem jest coraz bliżej. Kolejna odsłona najpopularniejszego hack’n slashera, którego premiera ma odbyć się do połowy 2023 roku, ujawniła już wszystkie klasy jakie zobaczymy w grze oraz wiele mechanizmów w ramach regularnych wpisów blogowych o nazwie Piekielny Kwartalnik. Jak się okazuje w Korei Południowej Blizzard rozsyła ankiety pytając graczy o ceny i cyfrowe pakiety z elementami kosmetycznymi.

Ankieta, którą otrzymują gracze dotyczy doświadczenia z produkcjami hack’n slash, preferowanych mechanik gry oraz cenników i pakietów jakie mogą pojawić się w grze. I tak oto podstawka Diablo 4 nie posiadająca żadnych dodatków cyfrowych ma kosztować około 180 złotych, zaś pozostałe odpowiednio więcej w zależności od posiadanych dodatków.

Diablo 4 ankieta dotycząca cen i pakietów

Rozstrzał cenowy jest dosyć duży. Pierwszy pakiet od lewej strony kosztuje 161 tyś Wonów (w przeliczeniu ok 570 zł), drugi to pakiet podstawowy za ok 180 złotych zaś trzeci pakiet za 137 tyś Wonów to koszt około 485 złotych.

W poszczególnych pakietach mają znaleźć się limitowane wierzchowce, opancerzenie wierzchowców, skrzydła, dekoracje broni i uzbrojenia, pakiet 1 sezonu Battle Pass oraz waluta Platyna, która wymagana jest do zakupu dodatkowych itemów.

Ceny podane w ankiecie podobno są przykładowe, więc pozostaje nam czekać na okres bliższy premierze gry by poznać dokładne ceny. Szczególnie, że w Polsce dochodzą również inne koszty takie jak VAT.

Źródło: global.co.kr