Diablo 4 z ceną 60€ i premierą na koniec 2020 roku? Tak twierdzi fiński sklep internetowy

Deweloperzy Diablo 4 twierdzą, że gra ma długą drogę do premiery. Fiński sklep internetowy twierdzi, że Diablo 4 pojawi się na koniec 2020 roku z ceną 60€.

historia lilith w diablo 4

Diablo 4 zostało dopiero co zapowiedziane na Blizzcon 2019. Mimo ogromnej ekscytacji niemal od razu zostaliśmy zgaszeni zapowiedzią deweloperów, którzy twierdzą, że na grę przyjdzie nam poczekać znacznie dłużej niż nam się wydaje.

Fiński sklep internetowy uruchomił już pre-order Diablo 4 prezentując datę premiery gry na koniec 2020 roku i prezentując cztery oferty cenowe od 57€ do 60€.

W powyższej informacji znaleźć można zarówno informację prawdziwą jak i fałszywą. Tą nieprawdziwą jest data premiery na koniec 2020 roku. Wiele sklepów internetowych wprowadzając produkty, które nie mają jeszcze premiery tak zwane placeholdery. Oznacza to, że sklepy chcą już pozyskiwać środki ze sprzedaży gry jednakże aby tego dokonać muszą zaprezentować datę premiery. A jako, że to pre-order datę premiery można z czasem zmienić.

Natomiast można z dużym prawdopodobieństwem uznać, że cena gry będzie operowała w okolicy 60€. Duża część gier, które sprzedawane są w ostatnich latach opiewają w cenach od 40€ do 60€. Gry Blizzarda niemal zawsze łapią się w powyższym przedziale i sądzę, że Diablo 4 kosztujące 60€ będzie posiadało dodatki elektroniczne jak ikony, mounty, pety czy rewersy kart. Sądzę, że Diablo 4 pojawi się również z takim pakietem dodatków.