Edycja kolekcjonerska Diablo IV z mountem i osiągnięciem w World of Warcraft

Edycja Kolekcjonerska Diablo IV zapewni mounta i osiągnięcie w World of Warcraft.

Edycja Kolekcjonerska Diablo IV z mountem i osiągnięciem w World of Warcraft

Datamining plików patcha 9.2.5 z World of Warcraft ujawnia, że Edycja Kolekcjonerska Diablo IV zapewni graczom nowego mounta i osiągnięcie. Do informacji tych dotarł MMO-Champion, który zaprezentował informacje o nowym buildzie gry na łamach swojego portalu. Można zatem uznać, że Diablo 4 doczeka się edycji kolekcjonerskiej, co jedynie potwierdza kontynuację planów firmy.

Każda ważniejsza premiera Blizzarda ma własną Edycję Kolekcjonerską. I mimo, że remastery nie są brane tu pod uwagę tak zarówno Starcraft 2, Diablo III, Overwatch jak i kolejne dodatki World of Warcraft mogą pochwalić się ciekawymi edycjami kolekcjonerskimi. Diablo IV nie będzie wyjątkiem i również otrzyma swoją edycję.

Edycja Kolekcjonerska Diablo IV – zawartość

Edycja Kolekcjonerska Diablo IV podobnie jak w przypadku innych gier zawierać będzie opakowanie z grą jak i ścieżką dźwiękową, najpewniej książkę prezentującą artworki i koncepty z gry, materiał filmowy Behind the Scenes, jak i fizyczny gadżet. W Diablo III była nim czaszka Diablo z jego Kamieniem Duszy, na którym znajdowały się Diablo II i Diablo II Lord of Destruction. Z kolei w Diablo III Reaper of Souls podkładka do gry.

Nie wiemy jednak na 100% co będzie zawarte w edycji kolekcjonerskiej Diablo IV. Wiemy natomiast jakie nowości zapewni graczom WoWa. Osoby, które zdecydują się na zakup EK Diablo 4 otrzymają następujące nagrody:

  • Odznaczenie: Właściciel wierzchowca Amalgam of Rage Edycji Kolekcjonerskiej Diablo IV,
  • Wierzchowiec: Reins of the Amalgam of Rage

Rzecz jasna pliki gry zawierają jedynie informacje tekstowe bez assetów graficznych. Najpewniej zostaną one dodane do gry na niedługo przed startem przedsprzedaży Diablo 4.

Premiera Diablo IV nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy jednak, że czwarta odsłona Diablo nie będzie miała wpływu na wynik finansowy Activision Blizzard w 2022 roku co sugeruje, że najwcześniej zagramy w 2023 roku.

Źródło: MMO-Champion