Fanowskie popiersie Mefisto z Diablo

Jeden z fanów stworzył własną wizję popiersia Mefisto z Diablo.

fanowskie popiersie Mefisto z Diablo IV

Mefisto, Pan Nienawiści i główny przeciwnik nefalemów w III akcie w Diablo 2, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w uniwersum Diablo. To właśnie on jest głównym strategiem Mrocznej Trójcy, która od wielu lat próbuje przejąć kontrolę nad ludzkością, która miałaby wspomóc demony w walce z niebiosami.

Nie tak dawno, na 20-tą rocznicę premiery Diablo 2, Blizzard uruchomił sprzedaż popiersia samego Pana Grozy, Diablo. Opinie na jej temat są podzielone, ale w moim mniemaniu prezentuje się nad wyraz okazale.

Popiersie Mefisto

Poniższa praca Kevina Cassidy zasługuje na szczególną uwagę. Kevin pracuje jako Senior Character Artist w Roundhouse Studios, firmie należącej do Bethesdy, w której jest projektantem najbardziej demonicznych potworów.

Jego wizualizacje statuetek prezentują się bardzo profesjonalnie. Widać jak dużo pracy włożył w każdy z tych projektów oraz kunszt artystyczny jaki posiada, aby jak najlepiej odwzorować wizerunek Pana Nienawiści.

Wśród jego ostatnich prac możemy znaleźć popiersia Mefisto i Diablo, ale to właśnie na tym pierwszym chciałem się skupić.

Jeśli interesuje Was twórczość Kevina odsyłam Was do jego profilu w portalu Artstation.