Gracze mają dostęp do Diablo IV?

Gracze tak bardzo wyczekują na Diablo IV, że zapominają o zdrowym rozsądku. Ci którzy mają dostęp, a raczej tak twierdzą, oszukują całą społeczność.

gracze twierdzą, ze testują Diablo 4

Diablo IV to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wśród społeczności oraz gorący temat kiedy tylko piszemy o niej na łamach naszego portalu. Nic dziwnego, Diablo IV ma powrócić do korzeni, zaprezentować nam stylistykę mrocznego gore znanego z Diablo 2 oraz wyciągnąć z marki co tylko się da aby gracze ponownie pozostali przy tytule przez kolejne lata.

Część graczy twierdzi, że już testuje Diablo IV. Jednak swoje dowody pokazują jedynie w postaci zrzutu ekranu z Discorda, gdzie można podejrzeć w co aktualnie gra dana osoba.

Problem z powyższą grafiką jest jednak taki, że jest to fejk. I nie chodzi o to, że grafika została przerobiona, ale o fakt, że na Discordzie można uruchomić jakąkolwiek grę zmieniając jej nazwę, która następnie zostanie wyświetlona na Discordzie. Dla przykładu wystarczy zmienić nazwę pliku Diablo III na Diablo IV i już wtedy Discord wskaże tą drugą nazwę.

Nam pozostaje jedynie czekać na kolejny kwartalny update, podczas którego zobaczymy więcej nowości dotyczących gry.