Kampania fabularna w Diablo IV zapewni 35 godzin rozgrywki

Deweloperzy Diablo IV zdradzili, że kampania fabularna w Diablo IV zajmie graczom około 35 godzin.

kampania fabularna w Diablo IV na 35 godzin

Premiera Diablo IV ma nastąpić w ciągu najbliższych 12 miesięcy w 2023 roku. Informacja ta pojawiła się w dwóch komunikatach: pierwszy podczas konferencji Xbox & Bethesda Showcase, w którym prowadząca Sarah Bond poinformowała, że premiery gier zaprezentowanych podczas pokazu zadebiutują w ciągu najbliższych 12 miesięcy oraz w zwiastunie gry, w którym potwierdzono premierę na rok 2023.

W wywiadzie dla portalu GameSpot deweloperzy zdradzili jak długa będzie kampania fabularna w Diablo IV. Graczy nie powinno zdziwić, że nie będzie ona aż tak długa jak w wielu grach RPG. W końcu Diablo to typowy przedstawiciel hack’n slasherów, ale jako gra multiplayer i tak ma przebijać wiele produkcji AAA pod względem czasu rozgrywki.

Według Joego Shely kampania fabularna w Diablo IV ma zapewnić 35 godzin rozgrywki. W samej zaś grze w zależności od tego czy będziecie grindować czy nie można spędzić setki godzin. Deweloperzy potwierdzili, że ujawniony czas dotyczy głównego wątku fabularnego, który można swobodnie wydłużyć, poznając otwarty świat Sanktuarium czy realizując misje poboczne.

Diablo IV ma zadebiutować na platformach PC, Playstation 4/5, Xbox One/Series X/S.