Kosmiczna cena statuetki Lilith z Diablo 4

Podczas tegorocznych targów BlizzCon 2019 Blizzard zaprezentował nam statuetkę Lilith, głównego antagonisty Diablo 4. Cena jest kosmiczna...

historia lilith w diablo 4

BlizzCon 2019 zakończył się w pewnym stopniu konsensusem między deweloperami, a fanami Diablo. Po nieudanym według wielu osób 2018 roku, tym razem Blizzard zaprezentował nam wyczekiwane Diablo 4.

Wraz z premierą nowej gry do sprzedaży trafiła figurka, która będzie prezentowała głównego antagonistę gry, Lilith. Jednak cena figurki jest chyba jedną z wyższych, jakie kiedykolwiek widziałem.

Statuetka Lilith w cenie 563€

Jeszcze przed startem BlizzCon 2019, Blizzard przeniósł obsługę sklepu firmę Fanatics, z którą już wcześniej współpracował przy okazji sprzedaży oficjalnych gadżetów Overwatch League. Oficjalny sklep Blizzarda został zamknięty i zastąpiony nową platformą stworzoną przez Fanatics.

Podczas BlizzConu w sklepie pojawiła się nowa figurka prezentująca Lilith. Jednak to co zaskoczyło całą społeczność to jej cena, która w Europejskim sklepie wynosi aż 563€. Za ceną figurki przemawia jednak ilość detali oraz sama jakość wykonania jak i jej wysokość mierząca niemal 62,5 cm.

Figurkę można zamówić w pre-orderze, co oznacza że jej dostawa będzie dokonywana w okolicach 30 sierpnia bieżącego roku. Figurkę możecie zamówić bezpośrednio w sklepie Blizzarda.

Ktoś z Was zamierza kupić tą figurkę?