Marcowy Piekielny Kwartalnik Diablo IV z filmami i grafikami krain!

Dzisiejszego wieczora Blizzard zaprezentował nowy Piekielny Kwartalnik Diablo IV, który skupia się na wizualnej oprawie krain.

Marcowy Piekielny Kwartalnik Diablo IV

Na koniec miesiąca i kwartału Blizzard prezentuje kolejny Piekielny Kwartalnik Diablo IV. Jest to wpis blogowy, na którym deweloperzy prezentują postępy prac nad czwartą odsłoną serii. Materiały te pozwalają dostarczyć fanom wizji, która dzięki ich opiniom, może zostać poprawiona lub całkowicie zmodyfikowana w trakcie projektowania gry. Dzisiejszy materiał skupia się na projektowaniu krain, oświetleniu oraz filtrom graficznym silnika gry.

Diablo IV ma być ponurą produkcją, która pokaże graczom co stało się lata po pokonaniu Diablo i Malthaela w trzeciej części sagi. Sanktuarium stało się nieprzyjemnym miejscem, w którym ludzkość musi sobie radzić. Panoszące się w wielu miejscach potwory skutecznie utrudniają życie wiosek i miast, przez co tak ważna będzie rola w wyzwalaniu osad przez bohaterów w Diablo IV.

Na nowych grafikach i materiałach wideo można zobaczyć jak wygląda zbieranie złota, jak prezentują się portale, karczmy, miasta, efekty pogodowe czy fizyka niszczenia elementów otoczenia.

Jeśli interesują Was szczegóły projektowanych lokacji koniecznie przeczytajcie obszerny wpis blogowy na oficjalnej stronie Diablo IV.

Źródło: news.blizzard.com