Na Diablo 4 przyjdzie nam poczekać dłużej niż sądzimy

W piątek wieczorem Blizzard na swoim profilu Facebook zaprosił zainteresowanych do brania udziału w rekrutacji do pracy. Patrząc po ofertach dotyczących Diablo chyba przyjdzie nam poczekać dłużej niż sądzimy.

diablo 4 update kwartalny

Diablo 4 zostało ogłoszone podczas BlizzCon 2019. Deweloperzy już wtedy zaznaczyli, że oczekiwanie na grę będzie dłuższe aniżeli ich słynne SoonTM. Jednak przecieki od osoby, która ujawniała pewniaki dotyczące Diablo 4 dawały nam jeszcze jakieś nadzieje.

Patrząc jednak po stanowiskach jakie oferuje Blizzard przy pracy nad Diablo 4 może się okazać, że gra jest na tak wczesnym etapie, że będziemy zmuszeni poczekać na nią jeszcze 3-4 lata.

W ofertach prac zamieszczonych na stronie Blizzarda pojawiło się bardzo wiele ofert dla projektantów misji, poziomów i otwartego świata. Nie brakuje jednak ofert na bardziej odpowiedzialne stanowiska jak Automatyzacja, narzędzia czy sam gameplay.

Jednak to co najbardziej sugeruje na odległą premierę gry to fakt, że gra nie posiada jeszcze producenta wykonawczego, który w pełni będzie odpowiadał za sukces gry.

Diablo 4 ma doczekać się kolejnej aktualizacji informacyjnej na przełomie lutego marca.