Nowe drzewko umiejętności w Diablo 4 przejdzie spore zmiany

Zaprezentowane przedwczoraj drzewko umiejętności w Diablo 4 czeka jeszcze sporo zmian!

drzewko umiejętności w diablo 4 przejdzie zmiany

Dwa dni temu deweloperzy zaprezentowali nam kolejny Piekielny Kwartalnik, w którym poznaliśmy szczegóły dotyczące drzewka umiejętności i system zaklinania u Czarodziejki.

drzewko umiejętności w diablo 4

Drzewko umiejętności spotkało się ze skrajnymi opiniami, od zachwytów po krytykę. I to właśnie w kierunku tych drugich deweloperzy postanowili wypowiedzieć się wyjaśniając cały proces projektu wyprowadzając graczy z błędu.

Drzewko umiejętności jakie widzieliśmy podczas prezentacji ulegnie jeszcze wielokrotnie zmianom. Zaprezentowany graczom zamysł miał jedynie pokazać styl w jakim deweloperzy chcieliby prezentować graczom umiejętności i pasywki. Jak napisał PezRadar na oficjalnym forum:

Drzewko umiejętności jest cały czas w trakcie prac. Przejdzie jeszcze szereg poprawek od strony UX/UI, ale słyszymy wasze komentarze głośno i wyraźnie odnoszące się czytelności i chcemy mieć pewność, że nie dezorientuje graczy. Celem było abyście zrozumieli sam koncept i jak umiejętności i pasywki mogą być prezentowane w systemie.

PezRadar

Warto napomknąć tu, że fakt ujawniania graczom postępów prac jest bardzo potrzebny, aby wraz ze społecznością doprowadzić ten produkt od perfekcji. Niestety wielu graczy nie za bardzo rozumie, ze są to koncepty, które wcale nie muszą być tymi ostatecznymi. Jeśli więc krytykujecie, róbcie to z sensownymi argumentami. Ale miejcie z tyłu głowy, że dyskusja jest ok, bezsensowna krytyka nie 😉