Nvidia rozdaje Diablo 4 w gratisie za zakup kart graficznych RTX 40x

Nvidia, producent najpopularniejszych na świecie kart graficznych poinformował, że rozdaje Diablo 4 Standard Edition w gratisie za zakup kart graficznych z serii 40x.

Diablo 4 za darmo dla posiadaczy kart graficznych GeForce RTX 40x

Im bliżej premiery Diablo 4 tym więcej akcji promocyjnych pojawia się w sieci. Nvidia poinformowała właśnie, że osoby, które okresie promocji kupią jedną z kart z serii RTX 40x objętych promocją u wybranych sprzedawców, otrzymają do wykorzystania kod na wersję standardową Diablo 4 o wartości około 320 złotych.

Warunki darmowego Diablo 4 od Nvidia

Aby odebrać za darmo Diablo 4 należy w dniach 9 maja – 13 czerwca kupić wybrane komputery stacjonarne z kartą Nvidia RTX 40x lub samą kartę graficzną z układem GeForce RTX 4090, 4080, 4070 Ti lub 4070. W Polsce kody dostarczają autoryzowani sprzedawcy NVidia czyli Komputronik, Media Expert, Morele X-kom oraz partnerów NVidia: Alsen, Fox Komputer, Krsystem, ProLine, sferis.pl, Techlord i Zadowolenie.

Warunkiem odbioru gry jest również rejestracja kodu promocyjnego na komputerze w którym zamontowana jest karta z serii RTX 40x w aplikacji GeForce Experience. Więcej o realizacji kodów znajdziecie na oficjalnej stronie GeForce.

Diablo 4 z DLSS 3

Nvidia przy współpracy z Blizzard Entertainment poinformowała również, że gra będzie dostępna z DLSS 3, najnowszej wersji techniki upscalingu obrazu zwiększając liczbę klatek i skracając opóźnienia generowania obrazu.

Moduł w wersji 3 został zaimplementowany we wszystkich kartach graficznych GeForce RTX z serii 40x. Będzie również dostępny już podczas nadchodzącej bety Diablo 4 Server Slam w dniach 12-14 maja.

Diablo 4 zadebiutuje 2 czerwca o godzinie 1:00 w nocy czasu polskiego w wersji Early Access dla posiadaczy wersji Diablo 4 Deluxe i Ultimate Edition. Oficjalna światowa premiera dla posiadaczy wersji Diablo 4 Standard Edition odbędzie się 6 czerwca również o godzinie 1:00 czasu polskiego.