Pierwsza duża aktualizacja Diablo 4 w lutym 2020

Kończymy ten rok z dużą satysfakcją. Diablo 4 jest w produkcji, premiera nieznana a kolejna duża aktualizacja w Diablo 4 pojawi się w lutym 2020 roku.

wojny klanów w pvp w Diablo 4

Mowa tu oczywiście o aktualizacji informacyjnej, w której deweloperzy powiadomią nas o kolejnych nowościach jakie dodali w trakcie 3 miesięcznej przerwy. Jak poinformował w poście na blogu Diablo 4 Luis Barriga, reżyser gry, wieści podane przez deweloperów mają zawierać sporo nowości i ciekawych informacji.

W lutym przyszłego roku zaprezentujemy pierwszą z serii aktualizację wiadomości na temat Diablo IV – i już teraz możemy zapewnić, że będzie zawierać nowe, interesujące wieści. Cieszymy się, że możemy w końcu zacząć regularnie dzielić się z wami zakulisowymi informacjami z postępów prac nad grą.

Jeśli wierzyć zapewnieniom deweloperów od lutego zaczniemy otrzymywać regularne aktualizacje dotyczące postępów prac nad grą oraz zakulisowymi smaczkami dotyczącymi produkcji. Być może będzie to ujawnienie nowych umiejętności, lokacji czy wydarzeń publicznych z raidami na bossów, których przedsmak mieliśmy okazję zobaczyć na BlizzCon 2019.