Ruszyły zapisy do beta testów Diablo 4!

Blizzard urychomił właśnie zapisy do beta testów Diablo 4.

pre-rejestracja beta testy Diablo 4

Blizzard szykuje się do startu beta testów Diablo 4. Na oficjalnej stronie gry pod adresem diablo4.blizzard.com można już dokonać pre-rejestracji, która daje szansę graczom na wzięcie udziału w testach najnowszej produkcji w świecie Diablo. Wystarczy zalogować się danymi swojego konta Battle.Net i kliknąć przycisk Pre-Rejestracja.

Nie wiadomo jednak w jakiej formie i kiedy wystartują beta testy Diablo 4. Pre-rejestracja Diablo Immortal na systemach Android wystartowała bowiem już w 2018 roku, z kolei na urządzeniach iOS dopiero w kwietniu. Natomiast w przypadku World of Warcraft Shadowlands uruchomione zostały na 5 miesięcy przed jej startem. Nie ma więc pewności kiedy oficjalnie to się stanie.

Wiemy natomiast, że w firmie trwa już wewnętrzna ogólnodostępna faza alfa testów, w której mogą brać udział wszyscy pracownicy. Dodatkowo w dniu dzisiejszym odbywa się pokaz Xbox & Bethesda Showcase, podczas którego według plotek mamy dowiedzieć się czegoś nowego o Diablo 4. Termin ten pokrywa się też z kolejnym Piekielnym Kwartalnikiem, który ukazuje się pod koniec kwartału.

Tymczasem Diablo Immortal od dnia premiery przekroczyło 10 milionów pobrań.