Wężowe inferno Czarodziejki w nowym Piekielnym Kwartalniku Diablo IV

Kilka dni spóźnienia, ale w końcu deweloperzy Diablo IV zaprezentowali nowy Piekielny Kwartalnik. A w nim nowy efekt wizualny umiejętności Inferno Czarodziejki w postaci Węża!

nowy piekielny kwartalnik w diablo 4 o tematyce audio

Dzisiejszego wieczora pojawił się nowy Piekielny Kwartalnik Diablo IV. Standardowo powinien się on ukazać w 3 kwartale, jednak premiera Diablo 2 Resurrected opóźniła jego publikację. W najnowszym kwartalniku deweloperzy skupiają się na omówieniu dźwięku w grze. Nie jest może to najciekawszy temat, jednak sposób w jaki do niego podchodzą z pewnością zasługuje na uznanie.

Najnowszy kwartalnik zaprezentował również zupełnie nowe działanie umiejętności Inferno Czarodziejki. Jak dobrze pamiętacie, zdolność ta powodowała wyrzucenie ognistego podmuchu wprost sprzed Czarodziejki w kierunku przeciwników. Teraz natomiast deweloperzy odeszli od tej mechaniki nadając jej zupełnie nową funkcję. Tym razem używając tej umiejętności Czarodziejka będzie zadawała obrażenia od ognia na określonym obszarze. Efektem palenia przeciwników będzie ognisty wąż, który krąży w miejscu palenia. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

W odniesieniu do tematu przewodniego Piekielnego Kwartalnika, deweloperzy wyjaśnili całą filozofię tworzenia dźwięków oraz to w jaki sposób zamieszczana jest w grze i kiedy dokładnie są uruchamiane bądź blokowane przez wzgląd na zbyt dużą liczbę efektów.

Wśród udostępnionych materiałów zaprezentowano dźwięki otoczenia, niszczenia czy uruchamiania umiejętności bądź dźwięki potworów.

Jeśli chcecie przeczytać szczegółowo jak tworzone są dźwięki w grze koniecznie przeczytajcie najnowszy Piekielny Kwartalnik bezpośrednio na stronie Blizzarda.