Zabójczyni w Diablo 4? Koncept od Johnatana Lee

Zeszłoroczna zapowiedź Diablo 4 zaprezentowała nam jedynie 3 klasy postaci, którymi gracze mogli zagrać podczas BlizzConu 2019. Czy jest szansa, że Zabójczyni pojawi się w Diablo 4? Jeden z fanów nie czekał i pokazał swój projekt.

zabójczyni w diablo 4 koncept

Diablo 3 odmieniło formułę klas jakie znaliśmy w Diablo 2. Klasa paladyna została zastąpiona klasą krzyżowca, podczas gdy zabójczyni mnichem. Druida już w ogóle nie ujrzeliśmy w grze. Wiemy, że Diablo 4 będzie miało przedstawiciela tej klasy jak również Barbarzyńcę i Czarodzieja. Nie wiemy natomiast jakie kolejne klasy pojawią się w najbliższych miesiącach/latach.

Jeden z artystów zaprojektował własny koncept Zabójczyni, które idealnie komponuje się w stylistykę Diablo 4. Zaprezentowana postać posiada znane z drugiej części gry naręczne bronie i ostrza jak i pułapki zostawiane przez bohaterkę. Co prawda nie była to moja ulubiona klasa, ale wiem że miała całą masę fanów na całym świecie.

Johnatan Lee zadbał o każdy drobny detal postaci. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności. Inne prace artysty możecie obejrzeć na jego oficjalnym profilu Artstation.

Na Diablo 4 przyjdzie nam jeszcze poczekać. Kolejny update kwartalny pojawi się najpewniej na przełomie maja i czerwca, jednak ze względu na koronawirusa nie mam pewności czy rzeczywiście deweloperzy zdecydują się zaprezentowac kolejny dev update.