Alfa testy Diablo Immortal przed beta testami. Blizzard potwierdza

Blizzard potwierdził, że Diablo Immortal doczeka się najpierw alfa testów, a dopiero potem beta testów.

diablo immortal

Powoli zbliżamy się do końca lipca, ale o Diablo Immortal w dalszym ciągu nie usłyszeliśmy żadnych nowych informacji. Najpewniej zapowiadane podczas spotkania z inwestorami testy na połowę tego roku zostaną opóźnione.

Niedawno na Twitterze PezRadar wypowiedział się na temat testów Diablo Immortal. Potwierdził, że w dalszym ciągu najpierw rozpoczną się alfa testy Diablo Immortal, a dopiero następnie zobaczymy beta testy gry.

Niestety dalszym ciągu nie wiemy o ile przesunięte zostaną alfa testy. A być może już zostały uruchomione dla bardzo ograniczonej liczby graczy.

Wiemy natomiast, że nowy Community Manager franczyzy Diablo poszukuje twórców treści, z którymi mogliby współpracować przy grze. W tym miejscu chciałbym prosić Was o wsparcie i dorzucenie swojej cegiełki dla zwiększenia szans dla polskiej społeczności na większą liczbę testerów. Niech zobaczą, że Polska może mieć swoich przedstawicieli.

Diablo Immortal nie ma jeszcze daty premiery. Podejrzewa się, że alfa testy zostaną ogłoszone podczas ChinaJoy na przełomie końcówki lipca i początku sierpnia, bądź podczas Gamescom pod koniec sierpnia.