Baal powraca w Diablo Immortal. Znamy jego wygląd!

Baal, któy był odpowiedzialny za spaczenie Kamienia Świata powróci w Diablo Immortal!

baal diablo immortal

O fabule Diablo Immortal w dalszym ciągu wiemy dosyć mało. Skarn, Herold Grozy postanawia zebrać odłamki Kamienia Świata by ponownie przywrócić Diablo, Pana Grozy do życia. I na tym kończy się nasza wiedza na temat wątku fabularnego w grze.

Jednak od czasu do czasu gracze odkrywają kolejne nowości, których nie zauważyliśmy poprzednio. Baal powróci w mobilnej odsłonie gry. Wszystko dzięki kilku klatkom ze zwiastuna gry, który nie prezentuje byle bossa, a samego Pana Zniszczenia w pełnej krasie.

O powrocie Mrocznej Trójcy pisaliśmy już w jednym z artykułów. Wtedy to deweloperzy w jednej z wypowiedzi dali do zrozumienia, że najpewniej Pierwotni Źli powrócą. My na ten czas skupiliśmy się na Mefisto, jednak nie zauważyliśmy oczywistości jaką był Baal na zwiastunie.

Sami deweloperzy nie wprowadzaliby go do zwiastuna gry, gdybyśmy rzeczywiście nie mieli stoczyć z nim boju. Zaczynam mieć również wrażenie, że w Diablo Immortal będziemy niejako wspomagać Adrię w zdobywaniu dusz pierwotnych złych i pomniejszych demonów do Czarnego Kamienia Dusz.

Jak myślicie zobaczymy w grze Mefisto? Bo obecność Diablo jest raczej pewna…