Beta testy Diablo Immortal jeszcze w tym roku

PezRadar ujawnił, że kolejna faza testów Diablo Immortal odbędzie się już w ramach beta testów! Ta ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.

beta testy diablo immortal w tym roku

Diablo Immortal rozwija się dosyć wolno. Pod koniec zeszłego roku rozpoczęła się pierwsza faza technicznych alfa testów, w któych miałem okazję wziąć udział. Następnie od kwietnia do sierpnia odbywały się kolejne 3 fazy zamkniętych alfa testów podzielonych na 3 regiony: Australię, Koreę Południową i Chiny. Community Development Lead, PezRadar ujawnił, że kolejna faza będzie już fazą beta testów Diablo Immortal. Te mają odbyć się jeszcze w tym roku.

Informacje o kolejnej fazie testów gry podano już kilka miesięcy temu podczas kolejnego dev update, który został zamieszczony na stronie Blizzarda.

Planujemy jeszcze w tym roku przeprowadzić kolejne ograniczone testy, które będą obejmować ulepszenia wprowadzone po zamkniętej alfie i zebraniu opinii graczy.

W tym samym artykule deweloperzy potwierdzili również prace nad wsparciem dla kontrolerów w Diablo Immortal. Gracze, którzy chcieliby móc skorzystać z tej opcji, dotychczas musieli korzystać wyłącznie z panelu dotykowego telefonu. Co jednak ważne, kolejna faza będzie już beta testami Diablo Immortal. Tą informację z kolei potwierdził PezRadar na Discordzie społeczności Reddit.

Czy Blizzard zdoła przeprowadzić kolejną fazę testów w tym roku? Pod koniec 2020 roku to właśnie w grudniu wystartowała kolejna faza beta testów.