Biały Barbarzyńca zastąpiony mulatem, a szkielety zombie w nowych modelach Diablo Immortal w Chinach!

Dziś w Chinach rozpoczyna się ChinaJoy, największe tegoroczne azjatycke wydarzenie dla graczy. Na kilka dni przed imprezą Blizzard zmienił modele bohaterów na oficjalnej, chińskiej stronie gry. Biały Barbarzyńca został zastąpiony mulatem, a szkielety Nekromanty zombie!

zmiany modeli w diablo immortal

Dzisiejszego dnia w sieci pojawiły się informacje o poprawkach wprowadzonych na zwiastunach gry prezentujących postacie na oficjalnej, chińskiej stronie Diablo Immortal. Zmianie uległy wszystkie klasy postaci. Oznacza to, że dotychczasowy brak informacji o grze upłynął pod względem sporego dopracowania modeli postaci w grze.

Nowy model Barbarzyńcy w Diablo Immortal

Co jednak ciekawe, na chińskiej stronie dużym zmianom uległa postać Barbarzyńcy i Nekromanty. Ten pierwszy nie jest już biały. Nowa wersja prezentuje znacznie młodszego mulata z azjatyckimi rysami twarzy. Nie ma tak bujnych siwych włosów, a bardziej ułożone w naturalnym kolorze. Zamiast dużej brody pozostaje małą bródka i przycięty wąs. Jeśli zaś przyjrzymy się jego uzbrojeniu również zauważymy pewne zmiany.

Na pierwszy rzut oka widzimy zmniejszony naramiennik bohatera. Kolce nie są spiczaste i ostre. Obszycie naramiennika jest znacznie ciekawiej zrobione. Druga dosyć ważna modyfikacja to to bardziej rozbudowane karawasze. Teraz znacznie bardziej zakrywają dłoń bohatera. Ostatnią zauważalną zmianą

Zmianie uległ również demon, z którym walczy Barbarzyńca. Deweloperzy chyba mocno wzięli sobie do serca opinie graczy i zdaje się, że Diablo Immortal może ostatecznie wyglądać trochę mroczniej aniżeli klasyczne Diablo III.

Nektomanta z mniej złowrogą twarzą i zombie zamiast szkieletami w Diablo Immortal

Nekromanta to druga postać, która przeszła tak duże zmiany. Jego twarz nie jest już tak złowroga. Z kolei Nekromanta nie ma już na zwiastunie szkieletów. Zamiast nich bohater będzie wzywał nieumarłych zombie.

Tak jak w przypadku Barbarzyńcy uznałem zmiany za progres tak przy Nekromancie mam zupełnie inne wrażenie. Model bohatera został uproszczony.

Nie ma również szkieletów. Ten który widzicie na pierwszym zrzucie ekranu, po prawej stronie można zauważyć podnoszący się szkielet, podczas gdy na dole widać już wysuszone ciała nieumarłych przypominających zombie.

Zmiany twarzy Czarodziejki, Mnicha, Krzyżowca i Demon Huntera w Diablo Immortal

Pozostałe klasy postaci może nie mają aż tak widocznych zmian, ale jeśli się przyjrzymy, jest ich też całkiem sporo. Jedno co bardzo mocno zwraca uwagę to zdecydowanie bardziej dopracowane twarze, które teraz nie tylko nie są nijakie, ale mogą prezentować emocje. Dodatkowo modyfikacjom uległy odrobinę ich stroje oraz uzbrojenie.

Muszę przyznać, że zmiany są bardzo widoczne. Zastanawia mnie jednak zmiana u Barbarzyńcy. Nie jest to powód dla którego sam osobiście bym się burzył jednak wiem, że wielu osobom w społeczności taki fakt może się nie spodobać.

Tymczasem czekamy na jakiekolwiek nowe ogłoszenia w związku z mobilną wersją Diablo. Miejmy nadzieję, że dziś usłyszymy jeszcze o niej na ChinaJoy.