Blood Knight w Diablo Immortal zamieni się w Wilkołaka, a właściwie Krwawego demona!

Po ujawnieniu umiejętności klasy Blood Knight w Diablo Immortal przyszedł czas na ujawnienie nowych tekstur bohatera. Wśród nich znaleziono jak będzie wyglądał jako Wilkołak, a właściwie Krwawy Demon!

Blood Knight jako wilkołak w Diablo Immortal

Kilka dni temu zamieściliśmy artykuł prezentujący umiejętności klasy Blood Knight w Diablo Immortal. Natomiast wczorajszego dnia redakcja Wowhead zaprezentowała nowe tekstury tej klasy. Poznaliśmy wygląd nie tylko znacznie bardziej uszczegółowiony, chociaż dalej niedokończony, ale również jak będzie wyglądała kobieca wersja, czy jak będzie prezentować się w uzbrojeniu.

Wilkołak w Diablo Immortal

Jednak najciekawszym elementem jest postać Wilkołaka, którą możecie zobaczyć poniżej. Jest to najpewniej umiejętność Blood Demon, która przemienia naszego bohatera w Krwawego Demona, a właściwie właśnie w omawianego Wilkołaka.

Tutaj zaś znajdziecie nowe tekstury bohatera wraz z jego animacjami.

Blood Knight nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany przez Blizzarda. Wszystkie elementy tesktur i opisy umiejętności pochodzą z plików gry. Nie wiadomo zatem czy postać pojawi się w dniu premiery otwartych beta testów czy podczas docelowej premiery gry.