Buffy skilli i pierwsze Patch Notes w Diablo Immortal!

Dzisiejszej nocy w Diablo Immortal zobaczyliśmy pierwsze Patch Notes!

pierwsze patch notes w diablo immortal

Diablo Immortal od ogłoszenia w 2018 roku cały czas znajduje się w trakcie testów. Aktualnie trwające beta testy mają za zadanie przetestować system monetyzacji w grze oraz modyfikacje w endgame. I najwyraźniej Blizzard nie chce czekać na feedback graczy i dzisiejszej nocy wprowadził pierwszą łatkę. Poniżej prezentuję oficjalne, pierwsze Patch Notes w grze.

LISTOPAD 24, 2021 – PATCH – 1.3

Aktualizacja zawartości

Przedmioty setowe

  • Do gry dodano podstawowe wskazówki dotyczące znajdowania przedmiotów z zestawów.

Party Finder

  • Do Zachodniej Marchii dodano nowy system wyszukiwania drużyn! Ten system ma na celu pomóc graczom w tworzeniu grup w celu wykonywania określonych aktywności (np. wielokrotnych dungeonów).

Komentarz twórców: Prace nad tym systemem są na wczesnym etapie i czekamy na opinie, które pomogą nam w jego usprawnieniu.

Aktualizacja Szczelin Wyzwań

  • Gracze, którzy osiągną pierwszy milestone w tabeli liderów Szczeliny Wyzwań, będą teraz zapewniać niewielką nagrodę wszystkim graczom na serwerze.

Aktualizacja Pradawnych Szczelin

  • Podczas korzystania z Pradawnych Szczelin gra spróbuje zapamiętać liczbę emblematów (crests) użytych w poprzednim runie.
  • Po zakończeniu Pradawnych Szczelin gracze będą mogli ją opuścić lub teleportować się bezpośrednio do jubilera.

Legacy of the Horadrim updates

  • Skrzynie nagród z wydarzenia Legacy of the Horadrim zostały zmodyfikowane dwoma celami.
  • Pierwszy polega na tym, że zamiast drastycznego podwyższenia kosztu otwarcia Kluczem Aspiranta podczas zmiany pokoju, otwarcie skrzyń będzie teraz zwiększało się stopniowo od skrzyni do kolejnej.
  • Dugi cel polega na tym, aby nie zachęcać do zbierania kluczy używając ich większej liczby jednocześnie. W nowej konstrukcji, gracze zyskają za otworzenie skrzyń w pierwszym pomieszczeniu każdego dnia jeśli mają do dyspozycji klucze Aspiranta.

Skill updates

  • Zwiększono obrażenia umiejętności Disintegrate, Ray of Frost, Impale, Bone Spirit, Shield Glare (wraz z Beam of Light) oraz Wave Strike (z Energy Wind). Biorąc pod uwagę koszt stania w miescu podczas walki, umiejętności te powinny zadawać więcej obrażeń.

Blizzard nie podał konkretnych wartości dotyczących obrażeń umiejętności, jako że te są zmienne w zależności od poziomu. Z całą pewnością cieszy fakt, że Blizzard chce uniknąć niektórych mechanik w grach mobilnych, które wręcz zmuszają graczy do chomikowania zasobów, aby ostatecznie zyskać większe nagrody.