Closed alfa test Diablo Immortal coraz bliżej!

Blizzard po aktualizacji w Google Play wprowadził nowy komunikat sugerujący, że closed alfa test Diablo Immortal jest coraz bliżej!

wkrótce startuje closed alpha diablo immortal

Pierwsza faza alfa testów Diablo Immortal zakończyła się na początku stycznia. Przez 3 tygodnie gracze mieli okazję testować najnowszą produkcję Blizzarda, która ma zawojować rynek gier mobilnych. Od tego czasu minęło już trochę czasu, jednak jak się okazuje, Blizzard zaktualizował komunikat w aplikacji gry w Google Play. Sugeruje, że kolejne alfa testy Diablo Immortal mogą rozpocząć się już niebawem.

Poprzedni komunikat, który od zamknięcia serwerów prezentowany był graczom brzmiał następująco:

Techniczna Alfa Diablo Immortal została zakończona. Bramy Piekieł są teraz zamknięte.

Serdeczne podziękowania dla ograniczonej liczby testerów publicznej Technicznej Alfy w tej kluczowej części procesu deweloperskiego gry.

Dziękujemy,

Zespół deweloperski Diablo Immortal

komunikat zakończenia alfa testów Diablo Immortal

Od dzisiejszego dnia prezentowany jest jednak inny komunikat. Jego treść wyraźnie wskazuje na rozpoczęcie zamkniętych alfa testów Diablo Immortal.

Witamy w Zamkniętej Alfie Diablo Immortal!

– Jest to limitowana Zamknięta Alfa i możesz doświadczyć bugów w trakcie gry

– Będziemy usprawniać grę na podstawie feedbacku z Zamkniętej Alfy

Przedniej zabawy!

Zespół deweloperski Diablo Immortal

Niestety nie znam dokładnej daty startu alfa testów. Z pewnością nie jest to odległa data skoro Blizzard z dnia na dzień zmienia komunikat bezpośrednio w grze. Byłem w grupie alfa testerów w grudniu i mogę z ręką na sercu potwierdzić prawdziwość powyższych zrzutów.