Community Development Lead przyznał, że nie grał większością klas w Diablo Immortal

PezRadar, który niedawno został ogłoszony Community Development Lead franczyzy Diablo przyznał w rozmowie na Reddicie, że nie grał większością klas w Diablo Immortal.

pezradar nie grał wszystkimi klasami w Diablo Immortal

Diablo Immortal powoli zbliża się ku testom regionalnym, które wedle dwukrotnych już zapowiedzi podczas podsumowań inwestorskich mają wystartować w połowie roku. Daje to przełom czerwca – lipca. Oczywiście nie podano dokładnych terminów zatem nie możemy mieć pewności co do powyższego. Niemniej jednak wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy tego ważnego ogłoszenia.

Tymczasem na Reddicie pojawił się temat, w którym gracze byli pytani o to, którą klasą zagrają jako pierwszą w Diablo Immortal. W temacie wypowiedział się PezRadar, który ujawnił, że był nim Mnich. Postanowiłem podpytać go dodatkowo o to, którą postacią grało mu się najprzyjemniej, ale nie takiej odpowiedzi się spodziewałem. PezRadar przyznał, że Mnich był jedyną klasą, w którą do tej pory zagrał w Diablo Immortal.

siomer: I którą [klasą postaci, przyp.red.] grało się najprzyjemniej?

PezRadar: Dam Ci znać kiedy zagram pozostałymi ;P

Jest to dosyć ciekawa odpowiedź ponieważ sądziłem, że przez te ostatnie miesiące miał okazję przetestować poszczególne buildy gry i zweryfikować rozgrywkę poszczególnymi klasami. To ja mimo, że nie biorę udziału w pracach deweloperskich miałem okazję zagrać Barbarzyńcą, Mnichem i Czarodziejką. W dodatku podczas BlizzCon 2018 gdzie gra była znacznie bardziej uboższa.

Blizzard zapowiedział swoją obecność podczas IGN Summer of Gaming i Summer Game Fest więc pozostaje nam czekać czy Diablo Immortal będzie uwzględnione w „nieogłoszonych” zapowiedziach beta testów, które widnieją w harmonogramach imprez.