Deweloperzy Diablo Immortal szukają Narrative Designera

Prace nad Diablo Immortal trwają, a Blizzard rozpoczął poszukiwania Narrative designera, który będzie odpowiedzialny za wątki fabularne w grze.

blizzard poszukuje narrative designera do diablo immortal

Wyatt Cheng za pośrednictwem swojego Twittera udostępnił ofertę pracy związaną z Diablo Immortal. Tym razem deweloperzy poszukują osoby, która obejmie stanowisko narrative designera. Osoba ta będzie współtworzyła wątki fabularne gry i odpowiadała za dialogi między bohaterami.

Do głównych zadań nowej osoby na tym stanowisku ma należeć współpraca przy tworzeniu dialogów i misji w grze, tworzenie ciekawych historii postaci i cinematików, opracowywanie instrukcji, wskazówek czy podsumowań fabularnych.

Oczywiście nowy pracownik nie będzie odpowiedzialny za pracę nad istniejącymi już misjami. Blizzard najpewniej poszukuje nowej osoby dla przyszłych misji czy postaci, które będą dodawane w grze już po premierze. Jeśli dobrze pamiętacie Wyatt Cheng informował, że Diablo Immortal ma być grą usługą, która będzie wspierana nowym contentem na długo po premierze gry.

Warto też wspomnieć, że w przypadku Diablo IV to właśnie Polacy będą odgrywali ważną rolę w tworzeniu dialogów czy misji. Niedawno informowaliśmy Was o zatrudnieniu kilku polaków do działu fabularnego Diablo IV, o czym pisaliśmy w poniższym artykule.