Diablo Immortal bez funkcji Autoplay

Wyjaśniamy pewne kontrowersje. Diablo Immortal jest bez funkcji autoplay.

diablo immortal bez autoplay

Autoplay w grach mobilnych to swego rodzaju bot, który robi większość czynności za nas. Nie chce Wam się biegać, zrobi to za Was. Walczyć też? To również zrobi za Was. Co jednak w przypadku Diablo Immortal? Wielu graczy sugeruje się automatyczną nawigacją podczas wykonywania Bounties (Zlecenia), ale są w błędzie.

zlecenia w diablo immortal

Diablo Immortal już podczas testów alfa udowadnia, że jest produkcją, która podbije rynek gier mobilnych. Nie jest produkcją pay to win, a wszystkie przedmioty gracze będą musieli zdobyć samodzielnie (Market w Diablo Immortal nie pozwala na sprzedaż uzbrojenia). Powstaje jednak pytanie co z autoplayem tak popularnym w innych mobilnych produkcjach.

Diablo Immortal będzie wymuszało na graczach aktywność. W grze nie ma funkcji autoplay ani w przypadku walki, ani też w większości podróży po świecie Sanktuarium. Jedyny przypadek autoplaya w Diablo Immortal znajduje się w Zleceniach. Deweloperzy doszli do wniosku, że samo otrzymanie zlecenia mogłoby utrudnić graczom znalezienie określonego miejsca na w różnych lokacjach dlatego dodano autonawigację, która pozwoli graczowi dotrzeć na miejsce bez problemów.

Co ważne, przy automatycznej nawigacji do zlecenia na środku ekranu pod postacią wyraźnie oznaczona jest nazwa „Navigating…”. Na tym autoplay w Diablo Immortal się kończy. Myślę, że wystarczająco udało mi się to Wam objaśnić.