Diablo Immortal bez PvP i trybu hardcore

Deweloperzy nie mają planów na PvP i tryb Hardcore na premierę Diablo Immorta.

diablo immortal bez pvp i trybu hardcore

Diablo Immortal będzie kolejnym mobilnym produktem, z którym Activision Blizzard będzie wiązało duże nadzieje. Firma, której przychody z rynku mobilnego przebijają już 50% wszystkich pieniędzy spływających do spółki zamierza dalej inwestować w rozwój produkcji mobilnych. Potwierdził to sam Bobby Kotick, właściciel Activision Blizzard podczas prezentacji wyników finansowych za czwarty kwartał 2019 roku.

Dlatego też tak ważne jest aby produkcje, które pojawiają się na rynku mobilnym były dostępne dla milionów graczy. Diablo Immortal ma być jednym z najbardziej rozbudowanych MMOARPG na urządzenia mobilne, stąd tak bardzo interesujące są każde doniesienia o zawartości gry. Deweloperzy studzą jednak zapędy fanów i informują, że gracze będą musieli obejść się bez trybu PvP oraz bez trybu hardkorowego.

Deweloperzy zapytani o to czy gra doczeka się trybu PvP i hardkorowego odpowiedzieli:

Nie jest to planowane.

Być może jeśli gra odniesie sukces i Blizzard będzie zamierzał rozwijać swoją mobilną produkcję Diablo to zmienią zdanie. Na ten moment pozostaje nam jednak pogodzić się z faktem, że podczas premiery Diablo Immortal nie zobaczymy nic poza singlem i PvE.