Diablo Immortal bez sezonów

Drugi dzień BlizzConu skupiły się na panelach Q&A podczas którego deweloperzy ujawnili, że Diablo Immortal pojawi się bez sezonów.

beta diablo immortal startuje już dziś

Sezony dotychczas były podstawą rozgrywki rankingowej w Diablo II i Diablo III. Co kilka miesięcy każdy gracz mógł walczyć o miano najlepszego bądź najszybszego gracza, który ukończył szczeliny w jak najkrótszym czasie na jak najwyższym poziomie. Diablo Immortal ma być jednak pozbawione sezonów.

Rozgrywka w Diablo Immortal będzie odróżniała się w stosunku do poprzednich PCtowych wersji gry tym, że awansowanie postaci, wzmacnianie przedmiotów, legendarnych gemów czy klejnotów może być czasochłonne, a co za tym idzie sensowność resetu postaci.

Sezony w Diablo Immortal mają opierać się w głównej mierze na dodatkowym, nowym contencie. Gracze mają w tym czasie otrzymywać nowe wydarzenia, misje, raidy dungeonów czy również nowe unikalne wyposażenie.

Niestety na ten moment nie wiemy kiedy nastąpi premiera gry chociaż zapowiedziano, że ma to nastąpić jeszcze w 2021 roku. Diablo Immortal aktualnie czeka na prezentację Krzyżowca i Nekromanty i ich testy podczas kolejnych faz testów.