Diablo Immortal jest praktycznie ukończone

Jeśli wierzyć komentarzom oficjalnego konta Blizzarda na łamach portalu Tap Tap, Diablo Immortal jest praktycznie ukończone!

diablo immortal praktycznie ukończone

Diablo Immortal niedawno zakończyło fazę wewnętrznych testów, w których brali udział pracownicy Blizzarda z całego świata. Testy te miały za zadanie przetestować aktualny build gry jak i infrastrukturę serwerową obsługującą kilka tysięcy osób.

Jednak na łamach portalu Tap Tap, który jest oficjalnym pośrednikiem aplikacji mobilnych na rynku chińskim oficjalne konto Diablo Immortal informuje o aktualnym etapie prac nad grą. I jeśli wierzyć, że jest to konto prowadzone przez osobę posiadającą dostęp do wewnętrznych informacji o grze to prace nad systemami w Diablo Immortal zostały już zakończone.

Poniżej zamieszczamy komentarz przepuszczony przez translator. PS. Big Pineapple to przetłumaczenie Diablo według translatora 😉

Blizzard pracuje nad doszlifowywaniem i optymalizacją produkcji zanim uruchomione zostaną serwery dla graczy przed rozpoczęciem fazy alfa testów gry. Oznaczałoby to, że rzeczywiście testy wewnętrzne zostały zakończone, a deweloperzy wykonują ostatnie szlify przed przekazaniem gry do rąk fanów.

Co ciekawe portal Gry-Online.pl ma u siebie ustawioną datę premiery przypadającą na grudzień 2020. Oczywiście może to być też zwykły zbieg okoliczności bądź placeholder, który często stosują sklepy internetowe dla nadchodzących produkcji.

Nam pozostaje w dalszym ciągu czekać na nowości związane z grą.