Kolejne alpha testy Diablo Immortal już 15 lipca!

Właśnie dowiedzieliśmy się z oficjalnej chińskiej strony Diablo Immortal, że najbliższe alpha testy rozpoczną się już 15 lipca.

Blizzard po zamknięciu ostatniej, trwającej 10 tygodni fazy alpha w Diablo Immortal zdecydował się rozpocząć kolejną. Tym razem szanse mają chińscy użytkownicy Androida oraz iOSa (TestFlight). Faza testów rozpocznie się już 15 lipca o godzinie 4:00 czasu polskiego. Nie wiadomo jak długo będzie trwać, możemy jednak założyć, że znacznie krócej niż poprzednia.

Nie wiadomo także, co zmieni się w stosunku do poprzednich testów alpha. Możemy raczej być pewni, że ani zwiększenia limitu poziomu z 55 do 60, ani wprowadzenia Nekromanty Chiny nie uświadczą. Oczekiwać możemy raczej kilku nowych, pomniejszych rozwiązać. Finalna faza testów jeszcze przed nami, być może większa grupa użytkowników Europejskich będzie mieć do niej dostęp.

Klasycznie – po fazie testów nastąpi usunięcie wszystkich postaci z wersji alpha. Warto również dodać, że niedawno pojawił się Tweet od Blizzarda, mówiący o tym, że „Bitwa z pewnością jeszcze nie jest skończona. Piekło powróci.”

My tymczasem z niecierpliwością wyczekujemy startu europejskiej fazy testów…