Diablo Immortal z nowościami przed niedoszłym BlizzConem

Mimo, że BlizzCon został odwołany Blizzard zapewnił, że gracze nie będą musieli czekać do listopada na kolejne nowości związane z Diablo Immortal.

diablo immortal przed niedoszłym blizzconem

Diablo Immortal ze znienawidzonej produkcji szybko stała się jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów mobilnych tego roku. Podczas kolejnych dwóch podsumowań kwartalnych włodarze holdingu Activision Blizzard poinformowali, że regionalne testy rozpoczną się w połowie 2020 roku.

Od tego momentu nie otrzymaliśmy żadnych nowych aktualności i gracze zaczęli mieć obawy, czy otrzymają kolejne informacje dotyczące produkcji. Brak BlizzConu związany jest często z przełożeniem wielu ważnych aktualności na kolejny rok. W przypadku Diablo Immortal nie ma tej obawy. PezRadar, który jest Community Development Lead franczyzy Diablo poinformował, że nowe informacje o grze otrzymamy na pewno przed niedoszłym BlizzConem 2020.

(…) Nie będziecie musieli czekać do BlizzConu na newsy 😛 [o Diablo Immortal, przyp. red] (czy tym co byłoby, gdyby się odbył)

Nie wnosi to zbyt wiele, ale powoduje, że gracze mogą odetchnąć z ulgą i mieć pewność, że o Diablo Immortal jeszcze będzie głośno w tym roku.