Diablo Immortal z ogłoszeniem alfa testów w najbliższy piątek?!

W najbliższy piątek rozpoczyna się największy azjatycki konwent gier ChinaJoy, podczas którego najpewniej usłyszymy o starcie alfa testów Diablo Immortal!

Diablo Immortal zatwierdzone w Chinach

Informacje te co prawda w niedosłowny sposób, ale wystarczająco zachęcający poinformowało oficjalne konto Diablo Immortal na łamach chińskiego portalu Tap Tap. Portal ten służy za oficjalne centrum pośredniczące w rejestracji użytkowników do gier przeznaczonych na platformy Google Play i Apple Store w Chinach.

To co zwróciło uwagę graczy to liczne odpowiedzi konta oznaczonego przez portal jako oficjalne, a nosiło nazwę „Diablo Immortal official”. Dodatkowo owe konto posiada symbol potwierdzenia tożsamości konta, co oznacza, że nie jest przypadkowym fejkowym kontem. Zanim konto zaczęło komentować w okresie ostatnich dwóch tygodni, wcześniej wypowiedziało się tylko raz…w 2018 roku…

Wśród kilku odpowiedzi zamieszczonych przez przedstawicieli firmy znalazły się takie, które sugerują, że Diablo Immortal może mieć kolejne ogłoszenie podczas rozpoczynającego się w najbliższy piątek ChinaJoy. Jeden z komentarzy brzmi następująco:

Thank you Hero for your expectations. I have sent my minions to ChinaJoy to dig up more news. Blizzard booth will be open between 7/31 and 8/3. Hopefully, they will bring back some good news. So please wait patiently with me.

Nie mamy oczywiście pewności czy oficjalne konto prowadzone jest bezpośrednio przez pracownika Netease, Blizzarda czy może jest jedynie kontem moderatorskim pracownika portalu Tap Tap.

Do piątku pozostaje raptem kilka dni. Blizzard wystawia się na pewno ze stanowiskami World of Warcraft i Hearthstone, ale nic nie stoi na przeszkodzie jeśli na konwencie miałyby pojawić się dodatkowe stanowiska z Diablo Immortal.

Nie hajpuję się, Wy też nie miejcie nadto nadziei. W każdym wypadku i tak w ciągu najbliższych trzech miesięcy poznamy nowe szczegóły dotyczące produkcji. Pytaniem pozostaje termin jego ujawnienia.