Lista nowości w Diablo Immortal w przyszłym tygodniu

Blizzard poinformował, że w przyszłym tygodniu pojawi się lista nowości w Diablo Immortal.

Lista nowości w Diablo Immortal w przyszłym tygodniu

Zbliżamy się ku końcowi pierwszego sezonu Przepustki Bojowej w Diablo Immortal. W przyszłym tygodniu Blizzard zamieści nowy post blogowy prezentujący nowości jakie zobaczymy w mobilnym Diablo.

Informację tą opublikował PezRadar, Community Lead franczyzy Diablo, w odpowiedzi na jeden post na Reddicie. Przedstawiciel Blizzarda poinformował, że deweloperzy planują aktywną komunikację do fanów, aby regularnie prezentować informacje o nowościach jakie zobaczymy w grze.

Natomiast w kwestii przyszłotygodniowego postu blogowego gracze mogą liczyć na następujące informacje:

  • Nowy Battle Pass, którego premiera odbędzie się w najbliższy czwartek w godzinach nocnych,
  • Nowy boss Piekielnego Relikwiarza (chociaż na moment pisania tego newsa rozpoczęło się odliczanie ok 15h w Relikwiarzu do ujawnienia go),
  • Nowa zawartość, ale bez szczegółów,
  • nowe funkcje,
  • hotfixy.

Dziś mija dokładnie miesiąc od premiery gry. W tym czasie wielu graczy przeszło od momentu uwielbienia po nienawiść związaną z funkcjami p2w, poinformowano, że Diablo Immortal zarobiło ponad 100 milionów złotych w pierwsze 2 tygodnie, odkryto ukryte ograniczenia dla graczy free-to-play, a wielu influencerów w międzyczasie bawiło się w estymowanie kosztów pełnego ulepszenia ekwipunku gracza.

Mam nadzieję, że Blizzard poprawi wiele niedogodności związanych z mechanikami dla graczy free-to-play, przez co będą mogli oni konkurować z tymi płacącymi horrendalne kwoty.