Najchętniej używane umiejętności w Diablo Immortal

Blizzard ujawnił jakie umiejętności były najchętniej używane w Diablo Immortal!

premiera Diablo immortal później w 2021

Techniczne alfa testy Diablo Immortal zostały zakończone na początku stycznia. Trwające 3 tygodnie testy pozwoliły graczom na poznanie kilku mechanik gry oraz udowodnieniu, że Diablo Immortal zasługuje na uwagę graczy w takim samym stopniu jak pełnoprawne produkcje na PC i konsole.

W trakcie testów miałem okazję zagrać dwiema postaciami: Barbarzyńcą oraz Mnichem. Zaś w samych testach dostępne były tylko cztery klasy postaci wśród których byli również Łowca Demonów oraz Czarownica. Nekromanta i Krzyżowiec zostaną dodani do gry albo na beta testy albo już na premierę gry.

Najczęściej używane skille w Diablo Immortal

Blizzard zaprezentował na łamach oficjalnego konta Diablo Immortal na platformie Twitter film prezentujące najczęściej używane umiejętności w Diablo Immortal u graczy, którzy przekroczyli 45 poziom. Dla dostępnych aktualnie czterech klas postaci prezentują się następująco:

  • Lightning Nova (Wizard)
  • Cleave (Barbarian)
  • Wave of Light (Monk)
  • Multishot (Demon Hunter)

Sama gra nie ma aż tak dużo umiejętności. Każdy z bohaterów ma ich raptem 12, jednak w przypadku barbarzyńcy i mnicha zdecydowanie mogę potwierdzić skuteczność działania obu.

Póki co nie wiemy nic o starcie beta testów. Być może będziemy musieli poczekać już do Blizzcon 2021, który ujawni więcej szczegółów o produkcji.