Nekromanta najbardziej wyczekiwaną klasą w Diablo Immortal

Gracze zarówno w Polsce jak i za granicą najbardziej wyczekują rozgrywki Nekromantą w Diablo Immortal. Ale który bohater jest najniżej w zestawieniu?

rocznica premiery Diablo 2 i rozszerzenia Przebudzenie Nekromantów

Diablo Immortal ogłoszone podczas konwentu BlizzCon 2018, w dniu premiery będzie miało 6 grywalnych klas. Należą do nich Barbarzyńca, Czarownica, Łowczyni Demonów, Krzyżowiec, Mnich i Nekromanta. Jednak z czasem gra ma doczekać się więcej grywalnych klas, wśród których rozważane są Zabójczyni czy Szaman.

W sieci ostatnimi czasy pojawiło się kilka ankiet dotyczących bohaterów, którymi gracze chcieliby zagrać. I jak już wspomnieliśmy w tytule tego artykułu okazuje się, że ani Barbarzyńca ani tym bardziej Łowca Demonów nie jest na szczycie listy. To właśnie Nekromanta jest najbardziej wyczekiwaną klasą postaci w grze co jest dosyć ciekawe ponieważ sam nekromanta nie jest tak dynamiczną postacią jak wymienieni bohaterowie powyżej.

Wyniki są jednoznaczne zarówno w naszym kraju jak i w pozostałej części świata. Zresztą sami zobaczcie.

To co odróżnia jednak polskich fanów od tych poza granicami naszego kraju to fakt, że w naszym kraju dużo chętniej grywa się Krzyżowcem, ale z kolei Mnich w obu przypadkach nie wypada najlepiej.

Oczywiście możemy gdybać czy powyższe wyniki będą rzeczywiście takie same. Żadna z ankiet nie przekroczyła ponad 500 osób biorących udziału więc dopiero premiera gry pokaże czy rzeczywiście tak się stanie.