Odkryto nową lokację w Diablo Immortal

Jeden z graczy przez przypadek trafił do nowej lokacji w Diablo Immortal.

ukryte pomieszczenie w Diablo Immortal

Deweloperzy Diablo Immortal poinformowali w ostatnim wpisie na swoim blogu, że planują częste aktualizacje w grze. Co dwa tygodnie mają mieszać się mniejsze z większymi, które mają uwzględniać pojawienie się nowych funkcji w grze czy mini eventów. Zdaje się, że jest coś na rzeczy bo jeden z graczy przypadkiem odkrył tajemnicze pomieszczenie.

O swoim znalezisku poinformował Mayfe1337 na łamach kanału Diablo Immortal na Reddicie. Twierdzi, że streamował na jednym Discordzie rozgrywkę gdy gra nagle zaczęła szaleć i przeniosła go do pomieszczenia znajdującego się w Zachodniej Marchii. Jak pisze, nie bawił się w edycję plików gry. Pomieszczenie które odkrył prezentuje się następująco.

Pomieszczenie to musiało być dostępne w grze przynajmniej od ostatniej aktualizacji ponieważ post został dodany wczoraj, a aktualizacja serwerów nastąpiła dopiero dziś między 10:00 a 12:00 w południe czasu polskiego. Co ciekawe lokacja jest widoczna na mapie Zachodniej Marchii, ale wejście do budynku jest zablokowane.

Autor wpisu sugeruje, że pomieszczenie przypomina nowy sklep ze skinami zwracając uwagę na maszyny i narzędzia do szycia, przebieralnię oraz ubrania nad którymi aktualnie pracuje nieujawniony jeszcze NPC.

Źródło: Reddit