Pierwszy gameplay Diablo Immortal na PC

W sieci zadebiutował pierwszy gameplay z Diablo Immortal na platformie PC.

Diablo Immortal PC Gameplay

W miniony poniedziałek Blizzard ujawnił datę premiery Diablo Immortal oraz prace nad wersją stworzoną na PC. Wraz z premierą portal Game Informer został zaproszony przez Blizzarda do przetestowania pecetowej wersji i przeprowadzenia wywiadu z Wyattem Chengiem, dyrektorem gry oraz Rodem Fergusonem, szefem franczyzy Diablo w Blizzard Entertainment.

W wywiadzie poruszono oczywiście temat produkcji gry na PC, temat aktualizacji i wsparcia gry po premierze, omówiono system progresji endgame czy możliwość zmiany klasy bez utraty progresji. Co jednak najciekawsze Game Informer jako pierwsze medium na świecie mogło przetestować wersję na komputery osobiste i całkiem długi gameplay możecie obejrzeć na udostępnionym przez nich materiale

Diablo Immortal PC gameplay

Wersja gry na PC posiada znacznie mniejsze ikony. Zostały one zeskalowane w taki sposób, aby nie przeszkadzały graczom w rozgrywce z użyciem myszki. Jednak pozostałe funkcje takie jak menu, inwentarz, panel Kodeksu czy dialogi z bohaterami pozostały w tej samej formie.

Diablo Immortal na PC pojawi się w ramach open bety 2 czerwca 2022 roku.