Premiera Diablo Immortal w dalszej części 2021 roku. Przed nami kolejne fazy testów!

Podczas wczorajszego Inverstors Call, włodarze studia Activision Blizzard ogłosili, że wkrótce wystartują kolejne fazy testów. Jednak premiera odbędzie się dopiero w późnym 2021.

premiera Diablo immortal później w 2021

Diablo Immortal to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji mobilnych. W grudniu rozpoczęła się pierwsza faza technicznych alfa testów, podczas których miałem okazję wypróbować Blizzardowego mobilniaka, a który zaskoczył dopracowaniem i frajdą z rozgrywki.

Wczorajszego dnia odbyła się kolejna konferencja dla inwestorów, podczas której włodarze studia ujawnili kilka ciekawych informacji. Pierwszą z nich jest przede wszystkim to, że Diablo Immortal doczeka się jeszcze kilku faz testów. Oznacza to, że stopniowo kolejni gracze będą dodawani do listy testerów, a nowe mechaniki sprawdzane przed ostateczną premierą gry.

Ta niestety, nie będzie zadowalająca dla wielu fanów. Jak ujawniono na prezentacji, Diablo Immortal pojawi się w późnym 2021 roku. Oczywiście można dyskutować czy chodzi o połowę roku, czy końcówkę, jednak kilka faz testów oznacza, że do premiery pozostało jeszcze przynajmniej kilka miesięcy.