Premiera Diablo Immortal zostanie ogłoszona za niespełna 24 godziny!

W dniu jutrzejszym, dosłownie za 24 godziny poznamy datę premiery Diablo Immortal!

Premiera Diablo Immortal

Premiera Diablo Immortal coraz bliżej. W dniu jutrzejszym planowany jest specjalny pokaz na Youtube, podczas którego poznamy datę premiery gry. Stream planowany jest za niespełna 24 godziny, a dokładnie na godzinę 13:15 czasu polskiego. Zdaje się więc, że już jutro poznamy dokładną datę, kiedy będziemy mogli zagrać w Diablo Immortal.

Informację o pokazie za pośrednictwem kanałów społecznościowych Diablo. Co prawda nie wspomniano tam o dacie premiery, jednak jeden z postów Mike Ybarry sugeruje dokładnie to co przekazałem na początku.

Premiera Diablo Immortal ogłoszenie na pokazie

Post został następnie udostępniany przez wielu pracowników Blizzarda, w tym samego prezesa firmy. Co ciekawe użył ku temu kilku emotek sugerujących premierę i prezenty.

Zaś PezRadar, Community Lead franczyzy Diablo na Reddicie napisał, że nie może się doczekać aby móc porozmawiać o Diablo Immortal w najbliższy poniedziałek. Zaś Jason Schreier jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w branży gamingowej potwierdził, że chodzi o datę premiery Diablo Immortal

Zdaje się zatem, że premiera Diablo Immortal jest bliżej niż nam się wydaje. Co ważne jutrzejszy pokaz pokrywa się również z konferencją dla inwestorów, podczas której zaprezentowane zostaną wyniki finansowe Activision Blizzard za pierwszy kwartał 2022 roku.