System walki w Diablo Immortal pozbawiony many i zasobów

Mechanika rozgrywki w gry Diablo opierała się o manę i zasoby. Diablo Immortal pozwoli nam zapomnieć o tych ograniczeniach.

nowe informacje o diablo immortal

Gry Mobilne charakteryzują się szczególnym sposobem funkcjonowania. Stąd też nie da się często przenieść danej gry 1 do 1 na tą platformę. Nie inaczej jest z Diablo Immortal. Rozwiązanie które jednak wprowadził Blizzard jest znane w wielu popularnych grach.

Cooldowny w Diablo Immortal

Zmiana systemów zasobów na cooldowny w Diablo Immortal jest naturalną modyfikacją, która pozwoli graczom na łatwiejszą rozgrywkę na urządzeniach mobilnych. Cooldowny funkcjonują już w Overwatch czy Heroes of the Storm i stanowią integralną część rozgrywki. W Diablo oznaczone będą przyciemnieniem umiejętności i jej zablokowaniem do czasu zniknięcia licznika, który możecie zobaczyć poniżej.

Cooldowny ułatwią rozgrywkę w grze mobilnej ponieważ gracz nie musi polować na mikstury many czy czekać, aż nabije odpowiedni poziom zasobów furii czy mocy tajemnej. To drugie dotyczy jedynie ulta, który gracze będą ładować poprzez podstawowy atak postaci.

Mechanika ta wydaje się być logiczna. Ale czy według Was pasująca do Diablo?