W Diablo Immortal zagracie na mobile już 1 czerwca!

Community Lead franczyzy Diablo poinformował, że Diablo Immortal wystartuje na mobile już 1 czerwca!

premiera diablo immortal na mobile dzień wcześniej

Serwery Diablo Immortal na mobile zostaną uruchomione już 1 czerwca! Tak poinformował Community Lead franczyzy Diablo, PezRadar na Discordzie gry prowadzonym przez moderatorów Reddit. Potwierdził, że pre-download na urządzenia mobilne umożliwi rozgrywkę w momencie, w którym gra będzie pobrana na telefon lub tablet!

Diablo Immortal początkowo miało mieć premierę 2 czerwca. W tym tygodniu Blizzard ujawnił czas startu serwerów, jednak jak się okazuje, dotyczyły one platformy PC. Gracze, którzy będą chcieli zagrać na urządzeniach mobilnych mogą bowiem doczekać się wcześniejszej premiery.

Chciałbym wyjaśnić wątpliwości dotyczące godzin premiery, które [tu na Discordzie, przyp. red.] zobaczyłem.

Jak zaznaczyliśmy w naszym poście blogowym, gracze iOS i Android zaczną widzieć Diablo Immortal do pobrania rankiem 1 czerwca. Nie wiemy, kto jako pierwszy zobaczy grę, oraz w jakiej kolejności inni będą otrzymywać to powiadomienie. Sądzimy, że proces ten rozpocznie się wczesnym rankiem (czasu pacyficznego).

W momencie gdy [gra, przyp. red.] będzie dostępna w sklepie (Google Play / Apple App), będą online i będziecie mogli zalogować się i zagrać. To oznacza, że potencjalnie w mobilną wersję zagracie o dzień wcześniej na tych platformach. Wersja na PC wystartuje zgodnie z oznaczeniem na mapie [2 czerwca o 19:00, przyp. red.].

Po prostu nie wiemy dokładnie nastąpi propagacja, i nie znamy dokładnej godziny, w związku z tym na blogu użyliśmy wyrażenia „rozpocznie się rankiem 1 czerwca”.

PezRadar

Wydaje się zatem, że proces ten umożliwi części graczom dostęp do gry o dzień wcześniej niż zakładano, w losowej kolejności. Nie da się przyspieszyć go wszystkim, i każdy od poranku 1 czerwca czasu amerykańskiego, a naszego popołudnia będzie mógł znaleźć się w gronie pierwszych graczy na serwerach Diablo Immortal.

Informacje przekazane przez PezRadara potwierdził również Wyatt Cheng, który uczestniczył podczas Podcastu youtubera Echo Gaming Diablo. Gracze, którzy zobaczą grę 1 czerwca do pobrania za pośrednictwem platform iOS i Android będą mogli od razu zalogować się i zagrać.

Tymczasem jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o grze i jej mechanikach, koniecznie odwiedźcie naszą Wikipedię Diablo Immortal, gdzie prezentujemy wszystkie najważniejsze funkcje gry.

A my widzimy się już w czwartek 2 czerwca o godzinie 18:00 na wspólnej grze w Diablo Immortal na streamie RushingTurtles na platformie Twitch.