W Diablo Immortal zagramy na PC dzięki Bluestack

Diablo Immortal jako grę mobilną będziemy mogli uruchomić na PC dzięki aplikacji Bluestack!

diablo immortal na pc dzięki bluestack

Bluestack to popularna aplikacja do tworzenia wirtualnych maszyn mobilnych, dzięki którym każda osoba może zarówno korzystać z usług komórkowych na własnym PC. Bluestack ogłosiło, że Diablo Immortal zostanie w pełni wspierane przez aplikację, dzięki czemu gracze będą mogli swobodnie wykorzystać swoje PCty do gry w nowe Diablo.

Dosłownie kilka dni temu twórcy aplikacji zaktualizowali informacje o grze na swojej malezyjskiej i indonezyjskiej wersji strony. Datowana modyfikacja to 17 sierpnia co może oznaczać, że firma przygotowywała się do startów wewnętrznych testów gry, aby zapewnić pracownikom Blizzarda odpowiednie narzędzia do obsługi gry.

Oczywiście nie oznacza to, że Bluestack współpracuje z Blizzardem pod kątem testowania gry, ale sami z własnej woli postanowili zapewnić graczom mechanizmy do uruchomienia aplikacji i cieszenia się z rozgrywki z pełnym wsparciem własnych 1mechanizmów.

Niestety, data premiery gry nie została jeszcze ustalona. Dopiero co rozpoczęły się wewnętrzne testy gry, podczas których pracownicy Blizzarda będą testowali grę i wysyłali feedback do deweloperów.

Okres ten może trwać miesiąc-dwa i po tym okresie zostaną wprowadzone kolejne usprawnienia do gry. A to oznacza, że dopiero po tym procesie deweloperzy najpewniej rozpoczną fazę alfa testów, która poprzedzi fazę beta testów.

Pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że zagramy jeszcze w tym roku w Diablo Immortal.