Wewnętrzne testy Diablo Immortal zakończone?!

Jeśli wierzyć insiderowi Netease, Blizzard wczorajszego dnia zakończył wewnętrzne testy Diablo Immortal.

diablo immortal

Diablo Immortal niedawno weszło w fazę wewnętrznych, globalnych testów Diablo Immortal. W ciągu dwóch tygodni pracownicy mogli przetestować nową produkcję mobilną i wygląda na to, że właśnie dobiegła końca.

Powyższe informacje zawsze trzeba brać z odrobiną dystansu. Zostały ujawnione przez insidera NetEase, ale jak zawsze nie ma nigdy 100% pewności co do prawdziwości dostarczanych informacji. Ciekawi jednak fakt, że w trakcie wyłączania wewnętrznych testów aplikacja nagle zostaje zaktualizowana w Google Play.

Kiedy startują alfa testy Diablo Immortal?

Po ukończeniu fazy wewnętrznych testów deweloperzy będą analizowali feedback pracowników i decydowali o wprowadzeniu kolejnych modyfikacji w grze. Dopiero po tym czasie usłyszymy o dacie premiery alfa testów Diablo Immortal.

Jedyne co może zastanawiać do dwie aktualizacje, które w przeciągu 2 dni pojawiły się na platoformie Google Play, o których wspomnieliśmy powyżej. Nie zamierzam robić sobie nadziei przed dzisiejszym Gamescom. Blizzard najpewniej ujawni jedynie animację z World of Warcraft.