Wszystkie potwierdzone przedmioty legendarne w Diablo Immortal

Zestawy legendarne i poszczególne przedmioty pojawią się w Diablo Immorta. Prezentujemy te, które można uznać za potwierdzone.

legendarne przedmioty diablo immortal

Itemizacja w grach jest często jednym z kluczowych elementów pozwalających na rozwój postaci. Przedmioty często mające różne poziomy posiadają zupełnie inne statystyki. Podczas zeszłorocznego BlizzCony deweloperzy ujawnili, że Diablo Immortal będzie posiadało zestawy legendarne i wyjaśnili w jaki sposób będą one oddziaływały na postać.

Nowe legendarne przedmioty mogą całkowicie zmienić sposób używania umiejętności, którymi dysponuje Twoja postać. Przedmioty legendarne mogą zmienić sposób w jaki pociski trafiają w przeciwników, mogą dodać obrażenia od żywiołów czy dodać zupełnie nowe efekty dzięki zadziwiającej gamie niesamowitych uzbrojeń.

Lista legendarnych przedmiotów w Diablo Immortal

W trakcie BlizzCon 2019 zaprezentowano zwiastun rozgrywki, w którym mogliśmy zobaczyć niektóre legendarne przedmioty, które zmieniały styl rozgrywki i działania umiejętności bohaterów.

Aktualnie wiemy o czterech przedmiotach legendarnych, ale ta lista z całą pewnością będzie znacznie większa podczas premiery gry. Aktualnie wiemy o:

  • Flamespite (Kołczan) – wystrzeliwuje granaty zamiast bełtów u Łowcy Demonów
  • Winter’s Remorse (Laska) – pozwala na użycie lodowej kuli Czarownikowi
  • Inna’s Palm (Ostrza) – rzuca klątwę na przeciwników osłabiając ich i oznaczając ich płonącą dłonią u Mnicha
  • Storm Bringer (hełm) – umiejętność Barbarzyńcy otrzymuje dodatkowe obrażenia elektryczne.

Zastanawiam się czy w grze spotkamy sety broni i czy część legendarnych przedmiotów będzie zbliżona do tych, które mamy w Diablo 3. Oczywiście ich specyfikacja zapewne byłaby zupełnie inna ale nazwa i sam rynsztunek mógłby pozostać bez zmian.